نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: بدون حضور و مشارکت فعال بانوان در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها، روند توسعه شهر ابتر و بی‌نتیجه می‌ماند.

 

زهرا قدیمی

زهرا قدیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: در سال‌های اخیر و با حضور بانوان در پارلمان محلی، نقش‌آفرینی آنها را در حوزه تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی برای توسعه ابعاد مختلف شهر اردبیل و تسهیل فرآیندها شاهد بوده ایم.

وی با اشاره به اینکه حضور بانوان در دفاع از حق و حقوق جامعه شریف زنان در شورای شهر، اصلی اجتناب‌ناپذیر است، خاطرنشان کرد: در همه ادوار شورای شهر اردبیل حضور نماینده‌ای از جامعه بانوان در پارلمان محلی به راه‌اندازی پارک بانوان، فرهنگسراهای اختصاصی برای این جامعه فرهیخته و سایر خدمات و فعالیت‌های موثر اجتماعی منجر شده که در ادامه این فرآیند در انتخابات پیش رو نیز نقش موثر بانوان در صحنه مشارکت فعال و مسئولانه به تقویت این برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌ها کمک خواهد کرد.

عضو شورای شهر اردبیل بیان کرد: در دوره پنجم شورا، فعالیت‌های موثری را در حوزه‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و اجتماعی شاهد بودیم که بدون حاشیه‌سازی‌ها، بخش عظیمی از این خدمات انجام شد تا شهروندان اردبیلی بتوانند از ثمره و نتیجه آن بهره‌مند شوند.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/50894