• شناسه خبر : 50941
  • تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1400 - 05:19

فرماندار اردبیل نیز در ادامه بیان کرد: در راستای قرنطینه بیماران کرونایی رصد و نظارت‌های مستمری انجام یافته و جدیت قابل توجهی در اجرای این طرح در دستور کار است تا بتوانیم از انتقال ویروس جلوگیری به عمل آورده و بیماران کرونایی را از وضعیت قرنطینه خارج کنیم.

مسعود امامی یگانه

مسعود امامی‌یگانه، فرماندار اردبیل نیز در ادامه بیان کرد: در راستای قرنطینه بیماران کرونایی رصد و نظارت‌های مستمری انجام یافته و جدیت قابل توجهی در اجرای این طرح در دستور کار است تا بتوانیم از انتقال ویروس جلوگیری به عمل آورده و بیماران کرونایی را از وضعیت قرنطینه خارج کنیم.

فرماندار اردبیل افزود: درصدد هستیم هر چه سریع‌تر شرایط پایداری را در اردبیل حاکم کنیم و تعداد بستری‌ها و فوتی‌ها را با همکاری و مشارکت مردم کاهش دهیم که این موضوع در حال حاضر جزو اولویت‌های اساسی و مهم دستگاه‌های اجرایی است که امید می‌رود هر چه سریع‌تر محقق شود.

وی در ادامه با اشاره به  نامگذاری مجتمع آموزشی اردبیل به نام شهید سلیمانی نیز تصریح کرد: بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی استان با ۲۴ کلاس درس نیز در حال احداث و تکمیل است که دارای امکانات مناسب آموزشی مناسب و مجهز است که سوم خرداد ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار اردبیل ادامه داد: پرهیز از ترددهای غیرضروری و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی جزو اولویت‌های اساسی است که در این زمینه امید می‌رود با همکاری مسئولان هر چه سریع‌تر از وضعیت نارنجی خارج شده و شاهد دستیابی به یک وضعیت پایدار شویم که این موضوع بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

امامی‌یگانه ادامه داد: کمک مومنانه به خانواده‌های آسیب‌پذیر در قالب طرح شهید سلیمانی اولویت اساسی و مهم است که درصدد هستیم در راستای ارائه خدمات به افراد آسیب دیده موفق عمل کرده و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up