• شناسه خبر : 50982
  • تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1400 - 02:34

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه آزاد ناقص و ابتر هیچ دردی از دردهای استان اردبیل را درمان نخواهد کرد و مورد پذیرش ما نیست.

مجلس

سیدکاظم موسوی  اظهار کرد: هرچند مسئولان با آمار و ارقام عجیب می‌خواهند همه چیز را گل و بلبل نشان دهند اما بنده به روشنی و شفافیت اعلام می‌کنم که وضعیت واحدهای تولیدی و کارگری استان خوب نیست و بسیاری از کارگاه‌های تولیدی به گل نشسته‌اند.

وی به دیدارهای مکرر با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پیگیری حل مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی اشاره و خاطرنشان کرد: در تحقق شعار سال تولید وظیفه سرمایه‌گذاران و کارآفرینان است و پشتیبانی‌ها را نیز باید دولتمردان انجام دهند که این کار بدون دخالت و با نظارت دقیق باید به سرانجام برسد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی وظیفه مانع‌زدایی را وظیفه نمایندگان مجلس اعلام کرد و گفت: سعی ما بر این است تا قوانین مزاحم از پیش روی تولید برداشته شده و فعالان این عرصه با دلگرمی بیشتر تلاش کنند.

موسوی افزود: دولتمردان باید تا روز آخر مسئولیت خود در خدمت مردم باشند و شرعا جایز نیست کارها را در این اوضاع به حال خود رها کرده و مدیریت اقتصادی و صنعتی را رها شده ببینیم.

وی با بیان اینکه ویروس کرونا کمتر از تحریم بر نظام اقتصادی و تولیدی اثرگذار نبوده است، تصریح کرد: اصناف و بخش عظیمی از جامعه کارگری ما از کرونا آسیب جدی دیده‌اند و بهتر است دست این جامعه شریف و پرتلاش را گرفته و اجازه ندهیم پیش از این مورد بی‌مهری و بی‌توجهی قرار گیرند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ضرورت احداث مکانی مناسب برای کارگران فصلی ساختمانی در شهر اردبیل و افزایش سهمیه بیمه آنها را با پرداخت یارانه‌های دولتی یادآور شد و بیان کرد: امسال قرار است ۸۰ درصد تسهیلات بانکی به بخش تولید و حمایت از صنایع اختصاص یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up