• شناسه خبر : 51006
  • تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1400 - 07:38

شهردار مشگین شهر از آسفالت ریزی معابر شهرستان خبرداد و گفت: براساس برنامه ریزی، امسال ۲۰ هزار تن آسفالت ریزی در معابر مناطق مختلف این شهر اجرا می شود.

 

آسفالت

 

رحمت انوری‌آذر اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی مدیریت شهری و در صورت مساعد شدن شرایط جوی در سال جاری، ۲۰ هزار تن آسفالت‌ریزی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان در معابر مناطق مختلف این شهر اجرا می‌شود.

شهردار مشگین شهر افزود: طی سال‌های ۹۸ و ۹۹ کارخانه آسفالت و سنگ‌شکن شهرداری مشکین‌شهر پس از هشت سال وقفه، در روستای کنگرلو این شهرستان تجهیز و راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: این کارخانه دو هکتاری که قبلاً با سوخت گازوئیل کار می‌کرد در سال ۹۹ به ایستگاه تقلیل فشار گاز و سیستم لوله‌کشی سوخت گازی و دستگاه توربوجت تجهیز شد و برای عملیات اورهال (تعمیر و بازسازی) کارخانه آسفالت و سنگ شکن نزدیک به دو میلیارد تومان هزینه شده است

انوری‌آذر خاطرنشان کرد: ظرفیت تولید این کارخانه ۱۲۰ تن آسفالت در ساعت است و با تجهیز و راه‌اندازی آن، شهرداری مشگین شهر در تهیه و تولید آسفالت خودکفا شده است.

وی افزود: کارخانه آسفالت و کارخانه شن و ماسه در یک نقطه تجمیع شده و شهرداری در سه ماه گذشته برای برداشت مصالح از رودخانه خیاوچایی حدود ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up