• شناسه خبر : 51010
  • تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1400 - 12:37

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: اشتغال‌زایی برای یک هزار و ۱۰۰ نفر از جوانان بیکار در استان مورد توجه قرار گرفته که با فعال شدن واحدهای صنعتی تحقق پیدا کرده است.

انبار تولید کالا

رامین صادقی پیش از ظهر امروز در بازدید از واحدهای راکد اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی فعال‌سازی واحدهای راکد و نیمه‌فعال است که به همین منظور تاکنون ۵۸ واحد صنعتی راکد در استان اردبیل احیا شده و برنامه‌ریزی‌های لازم برای احیای ۳۷ واحد راکد صنعتی دیگر نیز در دستور کار است.

وی بیان کرد: مهم‌ترین برنامه ما برای امسال طبق منویات مقام معظم رهبری کمک به توانمندسازی واحدهای تولیدی و نیز کمک به توانمندسازی و تقویت‌سازی واحدهای راکد است که در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد شد بلکه درصدد هستیم هر چه سریع‌تر با مانع‌زدایی‌ها امکان و بسترهای لازم را برای حمایت از واحدهای راکد در استان را محقق کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: اشتغال‌زایی برای یک هزار و ۱۰۰ نفر از جوانان بیکار در استان مورد توجه قرار گرفته که با فعال شدن واحدهای صنعتی تحقق پیدا کرده و همچنان با تقویت صادرات و تولید درصدد هستیم زمینه حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان را به صورت همه‌جانبه فراهم کنیم.

صادقی تصریح کرد: ارتقای کیفیت تولیدات در استان اردبیل به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مبنای کار قرار گرفته که خوشبختانه در این راستا اقدامات قابل توجهی انجام یافته و تمهیدات لازم در این زمینه توانسته ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود.

وی از لزوم حمایت همه‌جانبه از اصناف و بازاریان به ویژه در ایام حاضر خبر داد و اظهار کرد: ساماندهی فعالیت‌ها و بهبود شرایط کاری اصناف و بازاریان یکی از اولویت‌های اساسی است که در این زمینه برای کمک به این اقشار برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا انجام یافته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up