• شناسه خبر : 51015
  • تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1400 - 12:53

استاندار اردبیل با اشاره به این که “محور خلخال ـ اسالم نیازمند ۷۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار است” گفت: مسیر دوم تونل حیران تا پایان سال بازگشایی خواهد شد و پروژه راه‌آهن اردبیل ـ میانه تا شهریور ماه امسال به اتمام می‌رسد.

اکبر بهنامجو صبح امروز در جلسه بررسی آخرین وضعیت جاده‌های استان اردبیل اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌ها و نیز اهمیت به اجرای بزرگراه‌ها و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام برنامه‌ریزی‌های لازم به عمل آمده و در این راستا تاکنون توانسته‌ایم به اهداف مورد نظر جامه عمل بپوشانیم.

وی افزود: احداث ۳۵۰ کیلومتر در جاده‌ای استان اردبیل در دستور کار است که این میزان نسبت به سال‌های گذشته رشد بسیار خوبی را نشان می‌دهد و خوشبختانه تمامی پروژه‌های راه فعال هستند و مشکلی از این بابت باقی نمانده است به طوری که تحویل ۶۰ کیلومتر بزرگراه تا پایان سال در دستور کار است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: سعی و تلاش بر این است که محور خلخال – اسالم را که نیازمند ۷ هزار میلیارد ریال اعتبار است هر چه سریع‌تر است تأمین اعتبار کنیم که به همین منظور ۲ هزار میلیارد ریال منابع جدید برای اجرای طرح در نظر گرفته شده و تمهیدات لازم در این زمینه به عمل آمده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up