• شناسه خبر : 51032
  • تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1400 - 05:35

نماینده مردم پارس‌آباد، اصلاندوز و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های حفاری نفت برای استقرار در دشت مغان بارگیری شدند.

پالایشگاه نفت

 

عباس جهانگیرزاده اظهار داشت: دستگاه‌های حفاری و اکتشاف نفت به سمت مغان بارگیری شده و در مسیر دشت زرخیز قرار گرفت و ظرف چند روز آینده به مغان خواهند رسید.

وی خبر نوید بخش داده و گفت: دستگاه‌های حفاری با ماشین آلات مخصوص حمل تجهیزات سنگین صنعتی به سمت مغان در حرکت هستند و این بارکش‌ها طی چندین سرویس که بصورت گروهی بارگیری و حرکت می کنند این تجهیزات را به دشت مغان حمل خواهند کرد.

نماینده مردم پارس‌آباد، اصلاندوز و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دستگاه‌های پروژه عظیم حفاری نفت که بعد از استقرار و شروع عملیات، رونق اشتغال و موجبات آوازه و صنعتی شدن مغان را رقم خواهند زد مشتمل بر ۱۰۰ سرویس تجهیزات بوده که توسط ۱۲ دستگاه بارکش های مخصوص حمل تجهیزات سنگین و صنعتی به دشت مغان حمل می‌شود.

جهانگیرزاده تصریح کرد: مغان همچنان با قابلیت‌های بی‌شمار و نعمت‌های خدادادی و مردم مرزدار خود نقشی موثر در تولید و اقتصاد کشور رقم خواهد زد و بی شک تحولی عظیم در اشتغال و درآمد استان و منطقه رقم خواهد خورد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up