نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تصویب ناقص لایحه منطقه آزاد را قبول نداریم.

مجلس

 

حجت الاسلام سیدکاظم موسوی اظهار داشت:مسائل و خبرهایی که در رابطه با مناطق آزاد تجاری ما در برخی از مصاحبه‌ها پخش شده تکذیب می‌کنم زیرا زیرساخت‌های تایید شده منطقه آزاد زیرساخت‌های ناقص است که بنده این زیرساخت‌های ناقص را نخواهم پذیرفت.

وی افزود: مردم استان یکپارچه چیزی که قبلا مصوب شده می‌خواهند نه آن لایحه ای که قسمتی از آن تایید شود قسمتی نه، که آن را قبول نخواهیم کرد.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جمع آوری ۱۷۰ امضا از نمایندگان مجلس و ارائه به مجمع تشخیص بیان کرد: رایزنی‌های لازم نیز با برخی اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام که مخالف لایحه مذکور بودند انجام شده که خوشبختانه توانستیم رضایت تعدادی را نیز جلب کنیم‌ و امید می‌رود در این زمینه شاهد اتفاقات خوبی در استان باشیم.

موسوی تصریح کرد: اگر نمین در لیست مناطق آزاد نباشد نخواهیم گذاشت باقی مناطق نیز تایید شود و باید تا خرداد ماه تکلیف این لایحه مشخص شود.

وی افزود: منطقه آزاد تجاری یک امتیاز ویژه برای منطقه محسوب می‌شود که به همین دلیل نیاز است در این زمینه با برنامه‌ریزی‌های اساسی مشکلات مربوطه برطرف و توسعه استان حتمی شود که درصدد دستیابی به اهداف مورد نظر در این زمینه هستیم.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/51048