دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دستورات لازم برای رفع مشکلات کارگران پروژه راه آهن صادر شد.

کارگر

 

عبدالله طباطبایی امروز در بازدید از پروژه راه آهن اردبیل – میانه افزود: ضمن استماع به مسائل و مشکلات کارگران دستورات لازم برای رفع مشکلات در سریعترین زمان ممکن صادر شد.

وی با بیان اینکه بحث معارضین اراضی پروژه راه‌آهن مهمترین مشکل این پروژه می‌باشد، افزود: مقرر شد تا با دعوت از معارضین در محل دادسرای عمومی و انقلاب اردبیل و دیدار با معاون دادستان در امور حقوق عامه نسبت به رفع مشکلات آنان اقدامات لازم انجام شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با اشاره به اینکه باید در کنار احقاق حقوق عامه در راستای تولید و اشتغال نیز گام‌های بلندی برداریم، تصریح کرد: این طرح یک پروژه استراتژیک برای کشور و منطقه است که با اتمام آن استان اردبیل می‌تواند رونق خوبی بگیرد.

طباطبایی بیان کرد: در این رابطه برای تسهیل موانع بهره‌برداری این پروژه باید با همت و تلاش مضاعف و با همکاری دستگاه‌های اجرایی و ناظر به صورت منسجم عمل کرد تا این پروژه همانطور که قبلاً هم وعده داده شده است در موعد معین به بهره‌برداری برسد.

این بازدید در راستای حمایت قضایی از تولید و اشتغال در سال تولید و مانع زدایی‌ها، پشتیبانی‌ها با حضور دادستان مرکز استان به همراه معاون دادستان در امور حقوق عامه و جمعی از مدیران دستگاه‌های متولی استان به مناسبت هفته کارگر انجام گرفت، در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید، مدیر پروژه راه آهن اردبیل میانه گزارشی از روند و میزان پیشرفت پروژه را ارایه نمود.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/51050