فرماندار شهرستان گرمی گفت: ورزش و جوانان از ظرفیت بنیاد علوی برای احیای و توسعه زیر ساخت های ورزشی استفاده کند.

ورزش

 

 

علی بهشتی در دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه داشتن علم و دانش در حوزه کاری می تواند باعث پیشرفت و توسعه آن بخش گردد، گفت: علم باوری و شایسته سالاری می تواند گره گشای تمام مشکلات جامعه باشد و سلامت اجتماعی را در هر حوزه بیمه کند.

ویافزود: ورزش در جامعه هم که با سلامت و نشاط اجتماعی مردم سرو کار دارد از این موضوع مستثنی نیست و در راه سلامت جسمی و روحی افراد جامعه موثر باشد.

فرماندار گرمی با اشاره به اینکه بیشتر برنامه های ما بصورت سنتی اداره می شود، افزود: باید به دنبال آمایش سرزمینی بخش های مختلف جامعه و به ویژه ورزش باشیم تا از چالش سنتی بودن و بی برنامگی رهایی پیدا کنیم.

بهشتی با اذعان این موضوع که باید به دنبال طرح و برنامه ای باشیم تا هیاتهای ورزشی خودکفا شوند اضافه کرد: هیاتهای ورزشی شهرستانها با مشکلات مالی برخوردار هستند که برای این موضوع نیاز است با تفاهم نامه بخش های خصوصی برای اسپانسری این موضوع دعوت و هیاتهای ورزشی را خودکفا کنیم.

وی اظهار داشت: ورزش و جوانان باید از ظرفیت بنیاد علوی برای احیای و توسعه زیر ساخت های ورزشی در این شهرستان استفاده کند و با واگذاری زمین ها با کاربری ورزشی برای احداث پروژه های ورزشی و تفریحی در راستای سلامت جامعه اقدام کند.

فرماندار گرمی بیان کرد: یکی دیگر از اولویت های ما توجه به ورزش بانوان و برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان و ورزشکاران در جهت توانمندسازی ورزشکاران و مربیان و داوران در این شهرستان است‌.

بهشتی با اشاره به اینکه برای اتمام پروژه های ورزشی باید با برنامه و تقویمی اقدام بکنیم تشریح کرد: برای احیای فوتبال این شهرستان زیر ساخت های مهمی نیاز است که زمین چمن ایثار به تنهایی جواب گوی این موضوع نیست و لازم است که استادیوم ۳ هزار نفری این شهرستان که با حضور وزیر ورزش و جوانان کلنگ زنی شده است عملیات اجرایی آن شروع شود.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/51055