• شناسه خبر : 51063
  • تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1400 - 07:16

فرماندار اصلاندوز گفت: اعتبارات لازم در راستای تعمیرو تجهیز اماکن ورزشی شهرستان اصلاندوز تامین شد.

سالن ورزشی
سید عباس مینایی در دیدار  با مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: دو چمن مصنوعی با همکاری شهرداری و بخش خصوصی احداث شده است و با توجه به اینکه شهرستان از لحاظ جمعیت پذیری رو به افزایش است قابلیت و ظرفیت بیشتر از این را نیز دارد.
وی افزود: در حال حاضر با ایجاد چند سالن ورزشی توسط سپاه، آموزش و پرورش و سالنهای ورزش و جوانان از لحاظ مکان ورزشی مشکلی وجود ندارد ولی برای بلند مدت نیاز است که اقدامات لازم در این خصوص انجام گیرد.
فرماندار اصلاندوز در خصوص تعمیر مجموعه ورزشی تختی این شهرستان تصریح کرد: برای تعمیر و تجهیز این مجموعه باید از ظرفیت بخش خصوصی بهره گرفت و این مجموعه از طریق بخش خصوصی واگذار گردد.
مینایی اضافه کرد: نگاه ویژه ای در راستای تامین و تخصیص اعتبارات لازم برای تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی شهرستان اصلاندوز خواهیم داشت.
وی اظهار کرد: در راستای ایجاد زیر ساخت های لازم و توجه به ورزش روستایی و عشایری و همچنین افزایش سرانه ورزشی در این شهرستان باید از ظرفیت روستاهای بزرگ و احداث زمین های مینی فوتبال استفاده کنیم.
فرماندار اصلاندوز بیان کرد: شهرستان اصلاندوز از پتانسیل بالایی در پرورش قهرمانان به خصوص در رشته دو و میدانی برخوردار است که با کمی حمایت می توانند به بالاترین سکوهای ملی و جهانی دست پیدا کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up