رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از شناسایی و بستری 55 بیمار جدید کرونایی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 477 بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

بیمار کرونا

شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته ۵۵ نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص ۸۷ نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های اردبیل، پارس آباد، مشگین‌شهر، گرمی و خلخال در وضعیت نارنجی و شهرستان های بیله سوار، نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت زرد قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد ۴۷۷ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و ۷۶ نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از ۵۵ مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، ۴۰ نفر از اردبیل، ۶ نفر پارس آباد، ۲ نفر مشگین شهر، ۲ نفر کوثر و ۵ نفر از خلخال گزارش شده است.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/51114