• شناسه خبر : 51120
  • تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1400 - 02:46

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: به عنوان یکی از موضوعات مهم و اساسی امسال رفع موانع سرمایه‌گذاری توسط مسئولان در وهله نخست حائز اهمیت است.

صدیف بدری

صدیف بدری  اظهار داشت: در راستای کمک به تحقق شعار سال مبنی بر تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها باید سعی و اهتمام خود را به کارگرفته و برای حمایت از تولیدکنندگان باید مسئولان و مدیران دولتی نسبت به رفع مشکلات گام‌های اساسی و هدفمند بردارند.

وی افزود: اگر مسئولان نسبت به رفع موانع پیش‌روی تولیدکنندگان گام بردارند بدون شک می‌توان در راستای تحقق اهداف مورد نظر آن طور که باید اقدام کرد که این موضوع در حال حاضر جزو برنامه‌های اولویت‌دار محسوب می‌شود و در این زمینه برخی نظارت‌ها و بازدیدها هم اعمال می‌شود تا تغییر در نوع تولید مطابق قانون باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل تصریح کرد: در راستای توسعه صادرات و اقتصاد کشور برنامه‌ریزی شده تا در حد امکان برای دستیابی به پیشرفت و توسعه از ظرفیت بخش خصوصی و تولیدکنندگان استفاده شود و برای رفع محدودیت‌های قانونی برنامه‌ریزی‌های لازم مبنای کار باشد.

بدری در ادامه از تبعات بی‌توجهی به ساختار سیاسی – امنیتی کشور نیز تصریح کرد: نباید اجازه دهیم که منافع ملی دچار خسران شود چرا که این مسئله اشتباهی نابخشودنی است و عامل موفقیت دستگاه دیپلماسی کشور تلاش‌های انجام یافته سپاه است که دست دستگاه دیپلماسی کشور را پر کرده است.

وی اظهار کرد: در سایه ایجاد امنیت داخلی و تلاش سپاه هم‌اکنون شاهد دستاوردها و موفقیت‌های بزرگی هستیم که سبب تقویت سیاست خارجی کشور نیز شده و معادلات منطقه را به نفع جمهوری اسلامی رقم زده است که تمامی این تلاش‌ها و زحمات شایسته تقدیر و قدردانی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up