فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: یکی از اولویت‌های اساسی در راستای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در وهله نخست تشدید نظارت و بازرسی‌ها است که به همین منظور دو کلانتری در مناطق حاشیه‌نشین اردبیل به سرعت در حال احداث است.

حاشیه نشینی

سردار هوشنگ حسینی پیش از ظهر امروز در بازدید از دو پروژه احداثی کلانتری در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی در راستای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در وهله نخست تشدید نظارت و بازرسی‌ها است که به همین منظور دو کلانتری در مناطق حاشیه‌نشین اردبیل به سرعت در حال احداث است.

وی با اشاره به این که احداث کلانتری در حوزه استحفاظی یکی از ضرورت‌های اساسی و مهم است، بیان کرد: تکمیل و راه‌اندازی کلانتری‌ها را با جدیت در دستور کار قرار داده‌ایم چرا که بهره‌برداری از این پروژه از وقوع جرائم خشن و بزهکاری‌ها تا حد قابل توجهی خواهد کاست که این مسئله به عنوان اولویت اساسی مطرح است.

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: دستیابی به آرامش و رفاه مردم در منطقه یک اولویت اساسی است و در این زمینه با بهره‌گیری از ظرفیت کلانتری‌ها به راحتی می‌توان در امر جلوگیری از سرقت و فعالیت اراذل و اوباش گام‌های اساسی و هدفمند برداشت که این موضوع باید مورد توجه واقع شود.

حسینی تصریح کرد: پروژه احداث کلانتری گلمغان با توجه به افزایش آسیب‌های اجتماعی بالا در این منطقه جزو اولویت‌ها و ضرورت‌های این مجموعه است و درصدد هستیم هر چه سریع‌تر با تکمیل این پروژه مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کرده و برای رفع مشکلات مربوطه گام‌های اساسی و هدفمند برداریم.

وی اظهار کرد: تأمین اعتبار برای پروژه نیز در دستور کار است و انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر پروژه‌های نیمه‌تمام تکمیل و مشکلات موجود در این زمینه به حداقل برسد.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/51126