رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: با فعال نمودن کمیته‌های تخصصی به ساخت و سازهای اصولی و فنی کمک شایانی خواهد شد.

نظام مهندسی اردبیل

 

محمدرضا انوری در جلسه‌ ای با شهردار، رئیس شورای شهر و اعضای شورای شهر آبی بیگلو اظهار داشت: در کنار فعال نمودن کمیته‌ های تخصصی سازمان از جمله کمیته مجریان، نظارت عالیه ،شهرسازی و نما در شهرستانها و رعایت آئین نامه مقررات ملی ساختمان شاهد ساخت و سازهای فنی و اصولی را باشیم.

وی افزود: همه تلاش‌ های یک مهندس، ساخت و ساز های آبرومند و در خورشان اعلام کرد و گفت: امیدواریم نشست‌ هایی که با دستگاه‌ های مختلف استانی و تفاهم نامه هایی که انعقاد کرده‌ ایم منجر به بهبود ساخت و سازهای شهری و روستایی شود که نتیجه نهایی آن آرامش و امنیت برای مالکان خواهد بود.

رئیس سازمان نظام مهندسی بیان کرد: با همکاری شهرداری و شورای شهر آبی بیگلو به تامین یک قطعه زمین مناسب و صدور پروانه رایگان بر احداث ساختمان نظام مهندسی در این شهر مورد تاکید است.

توحید شفیعی نائب رئیس دوم سازمان نیز تصریح کرد: با الکترونیکی شدن عمده خدمات سازمانی و کاهش مراحعات به سازمان گام بزرگ و موثری انجام یافته و با همه گیری ویروس کرونا فرصت تحول مناسبی در سازمان به وجود آمد تا خدمات الکترونیکی خود را گسترش دهیم تا با تلاش همکاران خدمتی ماندگار در این حوزه اتفاق افتاده باشد.

جعفر لطفی دبیر سازمان نیز براهمیت تشکیل کمیته‌ های تخصصی در شهرستان‌ ها اشاره و بر فعال نمودن کمیته‌ های تخصصی در اسرع وقت تاکید کرد و در ادامه بیان کرد: با برگزاری دوره‌ های ویژه قبل از صدور پروانه آموزش نکات ایمنی و اجرائی برای مالکان شاهد کاهش تخلفات ساختمانی خواهیم بود.

در ادامه این جلسه شهردار، رئیس شورای شهر و اعضای شورای شهر با قدردانی از رئیس و اعضای هیات رئیسه سازمان بابت تلاش‌ های انجام یافته در سازمان برای بهبود ساخت و سازها بیان کرد: در سال‌ های اخیر با تلاش‌ های صورت گرفته شده در سازمان نظام مهندسی ساختمان کیفیت ساخت و سازها در حد بسیار بالایی بوده و با ادامه روند شاهد بهبود هرچه بیشتر کیفیت ساخت و سازها با علم های روز دنیا را باشیم.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/51128