• شناسه خبر : 51176
  • تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1400 - 10:05

۳۷ نفر از افرادی که در نزاع دسته جمعی چرام دخیل بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

قتل

سردار کیقباد مصطفایی روز پنجشنبه اظهار داشت: با همکاری مطلوب نیروی انتظامی و دستگاه قضایی این افراد دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شده اند.

وی افزود: تعامل و همدلی بین دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در کهگیلویه و بویراحمد عرصه را برای جولان مجرمان در این استان ناامن کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این استان از لحاظ شاخص‌های امنیتی جز استان‌های برتر کشور است، اما در برخی موارد شایعات فضای مجازی و قضاوت‌های عجولانه امنیت و اذهان مردم را مخدوش می‌کند.

سردار مصطفایی عنوان کرد: با توجه به شرایط حساس انتخابات پیش رو تلاش می شود تا با تعامل با دستگاه قضایی ازمنفعت طلبی افراد در بحث انتخابات جلوگیری شود و این موضوعات باعث نا امنی در استان نشود.

بامداد ۲۱ فروردین امسال در شهر چرام یک دستگاه خودروی پژو پارس بعد از جشن عروسی به دلایلی نامعلوم از مسیر جاده واژگون که درتعاقب آن تعدادی از طرفین حاضر در صحنه با هم درگیر که متاسفانه بر اثر این درگیری، دو نفر با اسلحه گرم کشته شدند.

در ادامه این درگیری در اقدامی احساسی و غیر قانونی تعدادی از منازل بستگان قاتلان به آتش کشیده شد.

با همکاری مردم، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی یکی از قاتلان کمتر از سه ساعت بعد از وقوع درگیری دستگیر و روانه زندان شد.

چند روز بعد با وساطت ریش سفیدان یکی دیگر از قاتلان این درگیری تحویل پلیس شد.

شهرستان ۲۳ هزار نفری چرام یکی از شهرستانهای ۹ گانه استان ۷۱۳ هزار نفری استان کهگیلویه وبویراحمد است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up