• شناسه خبر : 5121
  • تاریخ انتشار : 27 فروردین 1398 - 01:11

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی به مناسبت گرامی‌داشت هفته جوان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش شهرخوان، بهرام آقاخانی در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: همایش بزرگ پیاده‌روی به مناسبت گرامی‌داشت هفته جوان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) در اردبیل برگزار می‌شود که تمهیدات لازم در زمینه برگزاری این همایش اندیشیده شده است.

 

 

پیاده روی

وی بیان کرد: این همایش به مناسبت گرامیداشت هفته جوان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) دور دریاچه زیبای شورابیل شهرستان اردبیل ساعت 17:30 روز پنج شنبه 29 فروردین ماه 1398 برگزار خواهد شد و برنامه‌های مختلف دیگری به مناسبت فرارسیدن هفته جوان در استان تدارک دیده شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: شرکت در این همایش برای عموم آزاد است و در پایان به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایز نقدی و غیرنقدی شامل دوچرخه و لوازم ورزشی اهدا خواهد شد و مهم‌ترین هدف ما توسعه ورزش‌های همگانی و ایجاد شور و نشاط و بسترهای لازم در این زمینه است.

آقاخانی بیان کرد: هفته جوان فرصتی برای رسیدگی به خواسته‌ها و مطالبات جوانان و تحقق خواسته‌های آنان از جمله اشتغال است که این مجموعه با همکاری دستگاه‌های مربوطه درصدد است در راستای تحقق این اهداف آن طور که شایسته و بایسته است عمل کند و اهداف خود را در این زمینه تحقق بخشد.

 

 

پیاده روی

وی تصریح کرد: راه‌اندازی خانه جوان در شهرستان‌های استان نیز از دیگر مواردی است که با جدیت در دستور کار قرار داده‌ایم و در آینده‌ای نزدیک خانه‌های جوان در سه شهرستان استان راه‌اندازی شود که این موضوع برای ما به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مبنای کار قرار گرفته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up