• شناسه خبر : 51236
  • تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1400 - 02:27

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: همزمان با هفته هلال احمر امسال ۳۸ برنامه مختلف با رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح استان اجرا می شود.

هلال احمر

عزت اله ضربی صبح ۱۸ اردیبهشت با اعلام این خبر افزود: هفته هلال احمر امسال با شعار «یک قرن خدمات داوطلبانه مقایسه نشدنی» از ۱۸ اردیبهشت ماه آغاز تا ۲۴ اردیبهشت ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در آستانه صدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر هستیم، افزود: در این هفته برنامه های مهمی نظیر حضور در مزار شهدا، دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهداء، رونمایی از بیمارستان صحرایی سریع استقرار(RDH)، توزیع ۱۰۰۰ سبد معیشتی در بین نیازمندان، راه اندازی سامانه صوتی امداد برگزار خواهد شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل ادامه داد: افتتاح خانه هلال، برپایی نمایشگاه توانمندی و نمایشگاه عکس با عنوان «یک سال با کرونا یک قرن با مردم»، دیدار با استاندار، امام جمعه و اصحاب رسانه، برگزاری دوره های آموزشی به صورت وبینار، ارایه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم، تخفیف های مختلف در مراکز درمانی جمعیت هلال احمر استان، اهداء خون، برگزاری مسابقات فرهنگی و مواردی از این قبیل برنامه هایی است که با رعایت پروتکل های بهداشتی در این هفته اجرا خواهد شد.



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up