• شناسه خبر : 51244
  • تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1400 - 02:28

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در راستای اجرای طرح واکسیناسیون سپاه همکاری و آمادگی‌های لازم برای دانشگاه علوم پزشکی دارد و سالن‌های ورزشی سپاه در اختیار اجرای این طرح قرار گرفته است.

واکسن بیماری

سرهنگ پاسدار شکر عبدی پیش از ظهر امروز در جلسه قرارگاه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در اردبیل اظهار داشت: در راستای اجرای طرح واکسیناسیون سپاه همکاری و آمادگی‌های لازم برای دانشگاه علوم پزشکی دارد و سالن‌های ورزشی سپاه در اختیار اجرای این طرح قرار گرفته است.

وی بیان کرد: واکسیناسیون گروه‌های سنی مختلف در نظر گرفته شده و واکسیناسیون در درب منزل نداریم و با شناسایی و تدوین برنامه‌های لازم در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی تمهیدات و هماهنگی‌های لازم را به عمل آورده و درصدد هستیم هر چه سریع‌تر اجرای این طرح را به ثمر برسانیم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: قرنطینه هوشمند خانگی نیز از اهم مواردی است که در راستای آموزش و تشخیص و درمان بیماران کرونایی مبنای کار قرار گرفته و در این زمینه مراحل مختلفی برای کنترل کرونا در استان اردبیل در پیک‌های مختلف انجام یافته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up