• شناسه خبر : 5127
  • تاریخ انتشار : 22 فروردین 1398 - 10:18

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: از اولویت‌های مهم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل شروع عملیات احداث پروژه دانشکده دندانپزشکی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خواهد بود.

 

به گزارش شهرخوان، قدرت اخوان اکبری در بازدید از مراکز درمانی اردبیل تصریح کرد: با بهره‌مندی از اعتبارات استانی و وزارتی تکمیل پروژه‌های نیمه تمام همچون پروژه تروما، احداث دانشکده دندانپزشکی و تجهیز بیمارستان شهدای پارس آباد در اولویت قرار خواهد گرفت.

وی به دیگر برنامه‌های در دست اجرای دانشکده علوم پزشکی استان اردبیل اشاره کرد و افزود: در سال جاری تمرکز بر اجرای طرح‌های پیش بینی شده و جذب مشارکت‌های مردمی در طرح جامع دانشگاه مبنای کار قرار گرفته و در تلاش خواهیم بود تا از ظرفیت‌های موجود بهره‌مندی مناسبی انجام شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل یادآور شد: این دانشگاه در سال جاری با بهره‌گیری عملی از فرمایشات مقام معظم رهبری برای زمینه سازی رونق تولید و گام تاریخی دوم انقلاب در تلاش برای عمل به وظیفه مهم خود در خصوص پرورش نسلی آگاه و متعهد خواهد بود.

اخوان اکبری در ادامه به طرح‌های نوروزی در نظر گرفته شده در حوزه بهداشت و درمان نیز اشاره کرد و افزود: در این طرح عموم همکاران در تمامی ساعات برای تأمین سلامت مردم در تلاش بوده و از هیچ گونه تلاشی برای بهبود شرایط سلامت همشهریان و مسافران کوتاهی نکردند.

وی همچنین با ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل اخیر در مناطقی از شمال، غرب و جنوب کشور، یادآور شد: اعضای هیئت رئیسه و جمعی از همکاران دانشگاه علوم پزشکی برای همدردی با خانواده‌های دچار خسارت و کمک به آسیب دیدگان یک روز از حقوق خود را جهت کمک به سیل زدگان اختصاص دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ادامه داد: با توافق‌های انجام شده با سازمان نظام پزشکی اردبیل و دانشگاه علوم پزشکی مقرر گردید تا در سال جدید هزینه مراسم‌های مشترک صرف کمک به خانواده‌های آسیب دیده در سیل شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up