• شناسه خبر : 51553
  • تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1400 - 12:03

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: با اخذ مجوز قانونی احداث چهار درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرهای مختلف استان اردبیل در سال جاری هدف‌گذاری شده است.

قادر برجی اظهار کرد: با توجه به رسالت مجموعه سازمان تأمین اجتماعی و حوزه درمان، سعی و تلاشمان بر این است تا توسعه زیرساخت‌ها را در بخش درمانی استان اردبیل با همراهی و همکاری مجموعه‌های استانی و پشتیبانی‌های لازم ملی انجام دهیم.

وی تصریح کرد: در سال جاری احداث چهار درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی در اولویت برنامه‌ریزی‌ها قرار گرفته به گونه‌ای که با اخذ مجوز ساخت این درمانگاه‌ها به زودی آغاز می‌شود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: احداث چهار درمانگاه مراحل قانونی خود را طی می‌کند و بعد از ابلاغ نقشه و برگزاری مناقصه پیمانکار انتخاب و کار عملیاتی آن انجام خواهد شد.

برجی از توسعه صد درصدی بیمارستان سبلان اردبیل خبر داد و افزود: بیمارستان سبلان اردبیل به عنوان مرکز تخصصی ارائه خدمات به بیماران در حال توسعه صد درصدی است که قطعاً در آینده نزدیک بخش عظیمی از امکانات و توسعه فضاهای جدید خدماتی را در این مجموعه شاهد خواهیم بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up