• شناسه خبر : 51585
  • تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1400 - 12:52

مرد بازنشسته ۴ روز با جسد پسرش که با ضربات چاقو به سینه به قتل رسیده بود در خانه اش زندگی کرد.

حوادث
ساعت ۵ عصر شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ اهالی یک ساختمان ۳ طبقه با حضور در کلانتری ۱۱۰ شهدا اعلام کردند که چند روزی است که در ساختمان بوی تعفن شدیدی می آید و با توجه به مرموز بودن ماجرا از ماموران درخواست کمک کردند.

ماموران از اهالی ساختمان شنیدند که در طبقه سوم ساختمان پدر و پسر جوانی که اعتیاد به مواد مخدر دارند زندگی می کنند و چند روز قبل نیز صدای درگیری از طبقه سوم به گوش رسید اما بعد از آن دیگر صدای پدر و پسر جوان از خانه شان به گوش نرسید.

بدین ترتیب با توجه به مرموز بودن ماجرا تیمی از ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا همراه تیمی از آتش نشانان برای بررسی موضوع در به ساختمان ۳ طبقه رفتند و بوی تعفن شدیدی در ساختمان پخش شده بود.

ماموران در ابتدا در خانه را به صدا آوردند اما کسی جوابگو نبود و در ادامه با هماهنگی مقام قضایی در خانه به کمک آتش نشانان باز شد و ماموران وقتی وارد خانه شدند با مرد ۶۰ ساله ای روبرو شدند که روی صندلی نشسته بود.

خانه مرد ۶۰ ساله بهم ریختگی زیادی بود و به طوریکه گویا یکسال زباله های داخل خانه بیرون نریخته شده بود و تیرکمان و آلات جنگی دست ساز از نوع تبر و چاقو وجود داشت.

مرد ۶۰ ساله در پاسخ به سوال ماموران که از پسرت کجاست ادعا کرد پسرم در اتاقش خوابیده است که ماموران وقتی به اتاق رفتند پتو روی پسر جوان را کنار زدند که با جسد او که از ناحیه سینه هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود روبرو شدند.

پیدا شدن جسد بعد از ۴ روز

همین کافی بود تا ماموران ماجرای قتل پسر ۲۸ ساله به بازپرس محمد جواد شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران مخابره شد و بازپرس ویژه قتل همراه تیمی از کارشناسان پزشکی قانونی و کارآگاهان اداره ۱۰ برای تحقیق وارد عمل شدند.

تحقیقات پلیسی در صحنه جرم با توجه به بوی تعفن و جسد باد کرده پسر جوان اعلام کردند که ۴ روز از مرگ پسر ۲۸ ساله می گذرد و مقتول با ضربات جسم تیز به ناحیه سینه به قتل رسیده است.

در ادامه ماموران پی بردند که پدر خانواده مردی بازنشسته است که فروردین ماه ۱۴۰۰ بخاطر بیماری روحی و روانی مدتی در بیمارستان روانی بستری بوده است.

تجسس ها نشان از آن دارد که پدر این جوان عامل قتل فرزندش است اما در صحنه جرم پدر که در سکوت بود هیچ حرفی در خصوص چگونگی قتل فرزندش نزد و جالب اینکه فکر می کرد پسرش در حال استراحت است.

بنا بر این گزارش، بازپرس محمد جواد شفیعی از شعبه ۵ دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا جسد پسر جوان برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود و پدر خانواده که متهم اصلی قتل فرزندش است نیز در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی قرار گرفت تا در ادامه برای بررسی سلامت روانی در اختیار کارشناسان پزشکی قانونی قرار گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up