• شناسه خبر : 51623
  • تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1400 - 01:23

حاج «سیف اله پناهی » پدر آزاده و جانباز شهید « معصوم پناهی » از اداره بنیاد شهرستان اردبیل دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست .

تشییع شهید

پیکر این پدر گرامی شهید دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و با حضور جمعی از مسئولان اداری و بنیاد ،اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شاهد ، ایثارگران،فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی تشییع و در گلزار شهدای غریبان اردبیل جوار فرزند شهیدش به خاک سپرده شد .
مجالس شب دفن و ترحیم به لحاظ جلوگیری از انتشار ویروس کرونا برگزار نشد .
روابط عمومی بنیاد شهید و امورایثارگران استان با تسیلت این ضایعه به جامعه گرانقدر ایثارگری بویژه خانواده داغدار برای آن فقید سعید علو درجات و به بازماندگان صبر و اجر از خداوند متعال مسئلت می نماید .
گفتنی است شادروان جانباز و ازاده سرافراز شهید والامقام « معصوم پناهی » متولد دوم فروردین ۱۳۴۵ در دوران دفاع مقدس به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام و پس از جنگ بی امان با متجاوزین توسط نیروهای رژیم بعثی عراق به اسارت گرفته شد .
شهید معصوم پناهی پس از تحمل بیش از ۲۶ ماه از دوران سخت اسارت در هفتم شهریور ۱۳۶۹ به آغوش گرم خانواده و میهن اسلامی بازگشت اما به علت جراحات ناشی از شکنجه در اردوگاه های عراق در ۲۲ فروردین ۱۳۷۵ به یاران شهیدش پیوست .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up