• شناسه خبر : 51629
  • تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1400 - 01:20

استاندار اردبیل با مهم ارزیابی کردن جایگاه روابط عمومی ها گفت: امید آفرینی هنرمندانه برای مردم ویژگی بارز روابط عمومی های دستگاههای اجرایی است.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنام جو در آیین گدامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی تصریح کرد: روابط عمومی ها در همه مقاطع نقش برجسته ای در ایجاد ارتباط و تعامل بین مردم و مسوولان دارند.

وی بیان کرد: مردم با اطلاع رسانی هنرمندانه فعالان روابط عمومی از اقدامات انجام گرفته آگاهی می یابند و این موضوع در امیدافرینی در بین همه اقشار تاثیر گذار است.

استاندار اردبیل به قرار گرفتن در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و اقدامات روابط عمومی ها را در ارتقای میزان مشارکت با اهمیت دانست.

بهنام جو به اقدامات انجام گرفته در حوزه های مختلف از جمله توسعه راه ها ، افزایش میزان سرمایه گذاری صنعتی و تامین زیرساخت برای این واحدها و رشد و توسعه بخش کشاورزی ، گلخانه و صنایع تبدیلی در استان اشاره کرد و خواستار انتقال حجم اقدامات انجام گرفته در استان به مردم شد.

مشاور استاندار و مسوول روابط عمومی استانداری اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به جایگاه و اهمیت روابط عمومی ها گفت: همچنان با جایگاه آرمانی روابط عمومی ها فاصله داریم، ولی اهمیت این جایگاه نسبت به گذشته بیشتر برای همگان ملموس شده است.

غلامحسین غاربی ارتقای جایگاه و نقش روابط عمومی ها را در گرو آموزش و بالا رفتن توان علمی و تجربی دانست و از برگزاری دوره های آموزشی در چند سال اخیر برای روابط عمومی به صورت حضوری و مجازی خبر داد.

وی با اشاره به تهدیدات نرم دشمنان علیه کشور ، تقویت جایگاه ارتباطات و روابط عمومی را از جمله موارد مهم در خنثی سازی تبلیغات سوء دشمنان عنوان کرد.

در این آیین ، مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان راهکارهای خود را برای رفع موانع روابط عمومی ها و بهبود عملکرد این حوزه ارایه کردند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up