• شناسه خبر : 51686
  • تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1400 - 03:13

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: هم‌اکنون مهم‌تر ازرقابت‌های جناحی، حزبی و سیاسی برای نظام مقدس اسلامی مشارکت حدأکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است.

IMG 5388

آیت‌الله سیدحسن عاملی ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر انتظار ما از کاندیداها، طرفداران، مسئولان و دستگاه‌های مربوطه ایجاد بستر لازم و مناسب برای مشارکت حدأکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است.

وی بیان کرد: در این شرایط و برهه‌های حساس که دشمنان دنبال نفوذ و ایجاد توطئه در بین مردم هستند نیاز است تا به جای تخریب یکدیگر مشارکت و همکاری جایگزین شود و فضای سالم انتخابات از هر گونه آلودگی مصون بماند، چرا که هر فرد طبق سلایق و علایق خود به کاندیدای مورد نظر رأی خواهد داد و برخی اقدامات اتباه و نسنجیده در این زمینه قابل قبول نیست.

امام جمعه اردبیل تصریح کرد: رعایت احترام متقابل و پای‌بندی به اصول و قوانین انتخابات سالم انتظار مهم ما از کاندیداها و طرفداران آن‌ها است، به خصوص در شرایطی که در آستانه انتخابات قرار گرفته‌ایم و فضای تبلیغات انتخاباتی به سرعت در حال شکل‌گیری است.

عاملی بیان کرد: توهین‌، تخریب و افتراء در این فضا قابل قبول نیست و به همین منظور نیاز است تا به سمتی حرکت کنیم که زمینه ارتقای مشارکت عمومی بهترین بستر انتخاباتی باشد و زمینه کسب اعتماد عمومی را فراهم کند، چرا که هم‌اکنون مهم‌تر ازرقابت‌های جناحی، حزبی و سیاسی برای نظام مقدس اسلامی مشارکت حدأکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up