• شناسه خبر : 51727
  • تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1400 - 02:10

شهردار مشگین شهر گفت: مالک باغ بدون اطلاع به شهرداری، خودسرانه اقدام به قطع ۱۵ اصله درخت خشکیده و سرزنده کرده که بلافاصله تشکیل پرونده و به مراجع قضایی ارجاع شد.

قطع درخت

 

رحمت انوری آذر شهردار مشگین شهر درخصوص قطع درختان در داخل پارک جنگلی و گزارشات مردمی اظهار کرد: یکی از مالکین باغ واقع در پارک جنگلی طبق مصوبه قبلی کمیسیون قطع اشجار، مجوز قطع۱۵ اصله را دریافت کرده بود که طبق این مجوز باید قطع درختان با حضور ناظرین شهرداری اتفاق می‌افتاد.

وی ادامه داد: متاسفانه مالک بعد از دریافت مجوز و بدون اطلاع در اقدامی خودسرانه ۱۵ اصله درخت خشکیده و سرزنده را قطع کرده است.

شهردار مشگین شهر تاکید کرد: از مجوز ۱۵ اصله درختان خشکیده، فرد مورد نظر با دور زدن قانون ۹ اصله درختان خشکیده و ۶ اصله درختان سرزنده را به‌صورت هم‌زمان قطع کرده که بعد از اطلاع از این موضوع در همان روز با هماهنگی ۱۱۰ تشکیل پرونده شد و پرونده در مراجع قضایی شهرستان در حال پیگیری می‌باشد.

انوری آذر تصریح کرد: این اقدام در خصوص قطع اشجار در داخل شهر و محوطه پارک جنگلی تنها صرفا یک مورد نبوده و چندین بار این بریدن درختان صورت گرفته است.

وی ادامه داد: برای تمامی موارد پرونده قضایی تشکیل و پیگیری شد ولی متاسفانه گاها برخی اهالی شهرستان در این خصوص قانون را زیر پا می‌گذارند.

رحمت انوری آذردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up