• شناسه خبر : 51737
  • تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1400 - 01:16

استاندار اردبیل گفت: با هدف ایجاد ارتباط بهتر بین دانشگاه و صنعت و نیازهای جامعه، پایان‌نامه‌های دانشجویی طبق نیازهای روز جامعه در استان اردبیل اجرایی و عملیاتی می‌شود.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنامجو صبح امروز در نشست هم‌اندیشی بازنگری رشته‌های دانشگاهی در دیدار با رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اظهار داشت: به عنوان یکی از اولویت‌های اساسی و مهم می‌توان به حمایت از طرح‌های پژوهشی و اجرایی کردن آن‌ها اشاره کرد که طبق نیازهای جامعه در نظر گرفته می‌شود.

وی با اشاره به این که هماهنگی‌های لازم در راستای عملیاتی‌سازی پایان‌نامه‌های دانشجویی طبق نیازهای روز جامعه به عمل آمده است، بیان کرد: در حال حاضر ۲۶۰ طرح پژوهشی در این دانشگاه اجرا شده که ۳۶ درصد آن‌ها از سه سال گذشته به مرحله اجرا درآمده است تا بتوانیم رشته‌های دانشگاهی را با در نظر گیری نیازهای جامعه محقق کنیم و ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت را بیش از پیش توسعه دهیم که این مسئله سبب افزایش ارتباط دانشگاه با نیازهای جامعه خواهد شد.

استاندار اردبیل بیان کرد: حوزه ارتباط جامعه با صنعت یک فرصت مطالعاتی مناسب در حوزه صنعت و جامعه است که به همین منظور درصدد هستیم یک ارتباط منطقی بین دانشگاه و صنعتی ایجاد شود تا بتوانیم به این شکل پایان‌نامه‌های دانشجویی را به صورت عملیاتی و اجرایی مورد استفاده قرار دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up