• شناسه خبر : 51747
  • تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1400 - 02:44

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، از ثبت نام غیر حضوری تمامی پایه ها به جز پایه اول به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه الکترونیکی  http://pada.medu.ir خبر داد.

کلاس مدرسه

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، از ثبت نام غیر حضوری تمامی پایه ها به جز پایه اول به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه الکترونیکی  http://pada.medu.ir خبر داد.

احمد ناصری عنوان نمود: در صورت ضرورت ثبت نام به شیوه حضوری در مناطق کم برخوردار و فاقد زیر ساخت های اینترنتی از طریق سیستم نوبت دهی از تاریخ ۱۴۰۰٫۰۳٫۰۱ برای پایه اول،  ۱۴۰۰٫۰۳٫۲۲پایه هفتم و ۱۴۰۰٫۰۴٫۰۱پایه دهم آغاز می گردد.

ناصری ادامه داد: امر ثبت نام دانش آموزان در فضایی امن و آرام و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و بهره گیری از ظرفیت فن آوری ، به صورت غیر حضوری (به جز پایه اول)  انجام می گیرد و مسئولیت ثبت نام دانش آموزان بر عهده مدیران محترم مدارس است و این فرایند باید با رعایت کامل احترام به مراجعین و والدین دانش آموزان صورت پذیرد.

دبیر ستاد ثبت نام استان و معاون آموزش ابتدایی اداره کل نیزگفت:  حداقل سن ثبت نام در پایه اول دبستان شش سال تمام می باشد،  لذا در مدارس ابتدایی (متولدین ۹۳٫۰۷٫۰۱  الی ۹۴٫۰۷٫۰۱) می توانند به عنوان دانش آموز پایه اول ثبت نام نمایند، لازم به ذکر است نهایی شدن ثبت نام  پایه اول منوط به ارائه تاییدیه از پایگاه سنجش می باشد.

نرگس غفاریان مطرح نمود: اولیا با مد نظر قرار دادن شعار بهترین مدرسه نزدیک ترین مدرسه  نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام نمایند .

غفاریان افزود: سن ثبت نام پیش دبستانی یک، چهار تا پنج سال تمام ( متولدین ۹۵٫۰۷٫۰۲ الی  ۹۶٫۰۷٫۰۲ ) و سن پیش دبستانی دو، پنج تا شش سال تمام ( متولدین ۹۴٫۰۷٫۰۲  الی ۹۵٫۰۷٫۰۱) می باشد.

وی اشاره کرد: ثبت نام دانش آموزان میان پایه در مدرسه محل تحصیل به صورت خودکار انجام می شود و ثبت نام دانش آموزانی که مدرسه و مقطع تحصیلی آنان تغییر می کند نیز از طریق سامانه پادا انجام خواهد شد، همچنین درخواست خانواده ها برای ثبت نام در مدارس از طریق سامانه  بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up