معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۵ اردبیل می گوید: برخی از پارک‌های منطقه پنج شهرداری اردبیل مشکلات و نواقصاتی از جمله مشکل انشعاب برق داشته‌اند.

چراغ روشنایی

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۵ اردبیل افزود: در نبود روشنایی در پارک مذکور واقعا وضعیت اسفناکی ایجاد شده بود که موضوع درخواست رفع مشکل آن پارک کاملا به‌جا بود که شهرداری منطقه ۵ سریعا وارد عمل شد.

وی گفت: سایر نواقص پارک بنی‌هاشم مبنی بر نصب صندلی‌های جدید، ست‌های ورزشی و‌… منوط به خریداری لوازم جدید است که در صورت اینکه این لوازم به دستمان برسد بلافاصله اقدام به نصب آن در پارک بنی‌هاشم خواهیم کرد.

اکبر کاظمی اظهار کرد: برخی از پارک‌های منطقه پنج شهرداری اردبیل مشکلات و نواقصاتی از جمله مشکل انشعاب برق داشته‌اند که از سوی اداره برق خاموشی مطلق اعمال شده بود که در راستای حل مشکلات این پارک‌ها اقدام شده که پارک نیایش واقع در منطقه پنج مورد اصلاح قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا پارک بنی هاشم در حسن آباد مورد اصلاح روشنایی قرار خواهد گرفت و تجهیزات آن نیز بررسی و نواقصات پارک رفع خواهد شد که با اصلاح روشنایی امیدواریم مشکلات نیز به حداقل برسد.

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۵ اردبیل علت تاخیر در رسیدگی به پارک بنی هاشم در محله حسن آباد را کمبود نیروی کار عنوان کرد و گفت: نیروی کار جدید در اختیار شهرداری منطقه ۵ قرار گرفته که به نوبت به پارک‌ها و فضای سبز محدوده رسیدگی خواهد شد.

کاظمی عنوان کرد: متاسفانه در بسیاری موارد مشاهده می‌کنیم که مبلمان شهری به خصوص در پارک‌ها توسط برخی افراد تخریب می‌شوند که از اهالی درخواست می‌شود در صورت مشاهده، موارد را سریعا به مراجع انتظامی گزارش دهند.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/51785