فرماندار شهرستان گرمی گفت: آسفالت معابر داخل روستای اظماره در دستور کار کمیته برنامه ریزی شهرستان قرار گرفت.

آسفالت

 

بهشتی فرماندار گرمی به اتفاق اقبالی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، فیاضی بخشدار مرکزی و رحیمی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از عملیات اجرایی عمران روستایی در روستاهای بخش مرکزی بازدید نمودند.

بهشتی فرماندار گرمی در بازدید از عملیات اجرایی زیرسازی معابر داخل روستای اظماره که با ناوگان ماشین آلات سنگین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال اجرا بود، اظهار نمودند: معابر داخل روستای اظماره که از روستاهای بزرگ و پرجمعیت نسبت به سایر روستاهای بخش مرکزی شهرستان بود وضعیت مناسبی نداشت که این موضوع در دستور کار کمیته برنامه ریزی شهرستان قرار گرفت.

فرماندار گرمی در ادامه افزودند: با تصویب و پیگیری تخصیص اعتبارات استانی و ملی و همچنین قیر رایگان امروز شاهد عملیات اجرایی زیرسازی و آماده سازی برای آسفالت معابر داخل روستای اظماره با ماشین الات سنگین بنیاد مسکن هستیم و با اجرای کامل مناسب سازی و آسفالت معابر داخل روستا مطالبات و مشکلات اهالی روستا در این زمینه حل خواهد شد.

مهندس رحیمی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز میزان عملیات اجرایی این طرح را ۳۰۰۰ متربع زیر سازی و آسفالت معابر روستا ذکر نمودند و افزودند که معابر داخل روستای اظماره با کیفیت فنی در زیرسازی و همچنین آسفالت بعنوان تکمیل طرح هادی در فصل کاری جاری انجام میگردد .

بازدید فرماندار و هیئت همراه از مسیرهای اجرایی طرح از دیگر برنامه های اجرایی این بازدید بود.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/51951