فرماندار نیر گفت: در انتخابات پیش رو ۷۹ شعبه اخذ رای در نیر نظر گرفته شده است.

 

انتخابات الکترونیک

 

شجاع اقبالی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری نیر اظهارکرد: انتخابات عرصه تعیین سرنوشت و مظهر اقتدار و قدرت ملی است و ما در این شهرستان برای حضور در این رویداد مهم و برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم با حضور گسترده مردم آماده هستیم.

وی افزود: همه باید در این راه تلاش کنند، همانطور که تاکنون بیش از ۳۷ انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز را پشت سرگذاشته‌ایم، این دوره هم در این امر خطیر حضوری فعال خواهیم داشت.

فرماندار نیر  انتخابات را یک حماسه بزرگ سیاسی دانست و اظهار امیدواری کرد با مشارکت جدی مردم فضای سیاسی و بانشاط در این دوره از انتخابات ایجاد شود.

اقبالی در زمینه اجرای طرح‌های مختلف سرمایه‌گذاری و گردشگری در شهرستان نیر گفت: در بخش سرمایه‌گذاری، کشاروزی، صنعت و معدن و گردشگری طرح‌های سرمایه‌گذاری خوبی درحال اجراست.

وی همچنین از اجرای پروژه چهارباند کردن محور نیر – سراب در آینده نزدیک خبر داد.

بستر انتخابات پرشور در شهرستان فراهم شود

حجت‌الاسلام آیت نعمتی، امام جمعه نیر هم در این جلسه با اشاره به انتخابات پیش‌رو از مسئولان ادارات و نهادهای دولتی خواست تا بستر را برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور فراهم کنند.

وی افزود: مردم همواره پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و اکنون در این دوره که کشور در در شرایط حساسی قرار دارد حضور گسترده و حداکثری مردم مشت بزرگی بر دهان بدخواهان نظام است.

امام جمعه نیر گفت: حضور در پای صندوق‌های رای و شرکت در انتخابات وظیفه شرعی، ملی و قانونی افراد است، از این رو همه وظیفه داریم تا ضمن شرکت در این عرصه تعیین سرنوشت از قشرهای مختلف مردم نیز برای حضور در این رویداد بزرگ سیاسی دعوت کنیم تا همه حضوری فعالانه و آگاهانه داشته باشند.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/52200