مدیرکل میراث فرهنگی، ردشگری و صنایع دستی استان اردبیل بر لزوم تعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی، جهانگردی با استان‌ها تاکید کرد.

 

 

نادر فلاحی در جلسه‌ ای که با حضور مدیرعامل شرکت ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد، تصریح کرد: هم‌ افزایی و همراهی هرچه بیشتر شرکت‌ های مادر تخصصی با ادارات سبب پیشبرد بهتر پروژه‌ های میراثی، گردشگری، صنایع دستی‌ و سرمایه‌ گذاری خواهد بود‌.

وی افزود: شرکت مادر تخصصی ایران‌ گردی و جهانگردی ایران میتواند به عنوان بازوی اجرایی و تسهیل‌ گر پروژه‌ ها در استان عمل کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل خواستار تجهیز و تکمیل مجموعه‌ های خدماتی بین راهی اردبیل شد و گفت: آماده همکاری برای احداث چنین مجموعه‌ های در نقاط بیشتر استان هستیم.

فلاحی پیشنهاد همکاری شرکت مادر تخصصی ایرانگردی و جهانگردی ایران، در شهرک صنایع دستی اردبیل بیان‌ کرد و افزود: مطابق با منویات رهبر معظم انقلاب و شعار سال، مبنی بر “تولید، پشتیبانی‌ ها و مانع‌ زدایی” میتوانیم نظرات ایشان را عینیت بخشیم.

نیکزادفر، مدیرعامل شرکت نیز در ابتدای سخنان خود گفت: مراتب تقدیر و تشکر خویش را از مدیرکل اردبیل بخاطر پیگیری‌ ها و همیاری‌ ها ابلاغ میکنیم.

وی افزود: اردبیل، یکی از استان‌ های خاص کشور از جهت تاریخی، طبیعی و صنایع دستی است که در کنار این نواهب طبیعی استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی، با نگاه باز و توسعه‌ طلب، فعالیت‌ های چشم‌ گیری را انجام داده‌ اند

مدیرعامل شرکت ایرانگردی و جهانگردی در پایان، از اتمام پروژه‌ های ناقص گذشته و شروع پروژه‌ های جدید با نظر و پیشنهاد استان، خبر داد.

 

  پرینت

https://shahrkhan.ir/52268