• شناسه خبر : 53376
  • تاریخ انتشار : 08 تیر 1400 - 12:05

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: مجموع اعتبارات برآورد شده برای اجرای پروژه مهم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی را بیش از سیصد میلیارد ریال است.

محمد اهلی

محمد اهلی در جریان بازید از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی اردبیل(۲) ضمن این مطلب اظهار داشت: یکی از معضلات موجود در شهرک صنعتی اردبیل(۲)، تکمیل ظرفیت فاز اول تصفیه خانه فاضلاب این شهرک صنعتی بود که به منظور رفع این مشکل، در سریعترین زمان ممکن نسبت به مطالعات احداث مدول دوم اقدام و طی یک طرح ضربتی، عملیات اجرایی آن آغاز گردید.

وی افزود: در مرحله نخست، یکصد میلیارد ریال از طریق منابع داخلی به این پروژه تزریق گردید که این امر منجر به پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصدی این طرح شد و در مرحله دوم نیز با تخصیص دویست میلیارد ریال از طریق منابع داخلی و ملی نسبت به تکمیل این مدول اقدام شد که مرحله احداث ابنیه آن در مراحل پایانی خود بوده و خرید تجهیزات مورد نیاز این تصفیه خانه نیز از سوی پیمانکار مربوطه نیز در دست اقدام می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل مجموع اعتبارات برآورد شده برای اجرای این پروژه مهم را بیش از سیصد میلیارد ریال برشمرد و افزود: اجرای چنین پروژه ای با این حجم اعتبار در طول دوران تاسیس شرکت شهرک های صنعتی استان بی سابقه بوده است که این کار با همراهی و مساعدت مسئولین استانی و کشوری محقق گردیده است.

وی در ادامه افزود: احداث تصفیه خانه در شهرک های صنعتی دارای شروطی است که در صورت تحقق این شروط در سایر شهرک های صنعتی استان، نسبت به احداث تصفیه خانه فاضلاب در آن شهرک صنعتی اقدام خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up