شهردار اردبیل گفت: شهرداری اردبیل به ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان طرح‌ها و پروژه‌های توسعه‌ای و عمرانی را در حال اجرا دارد.

حمید لطف اللهیان

حمید لطف‌اللهیان ۲۱ تیر در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با گرامیداشت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اظهار کرد: چرخه اصلی خدمات‌رسانی در شهرها و روستاها با محوریت دهیاری‌ها و شهرداری‌ها انجام می‌شود که مردم نمود و نشانه‌های آن را به صورت روزانه در مناطق شهری و روستایی به عینه می‌بینند.

وی تصریح کرد: این مجموعه‌ها بدون تکیه بر منابع دولتی بیش از ۳۰۰ نوع خدمات را به ساکنان مناطق شهری انجام می‌دهند که عمده این کارها با اولویت رفع مشکلات مردم و پرهیز از کارهای زاید و اضافی است.

شهردار اردبیل گفتمان پوپولیستی و سیاسی را به عنوان گفتمان مغایر با اهداف توسعه شهری و نگاه فرهنگی و اجتماعی به فعالیت‌های شهر و شهروندان توصیف کرد و گفت: در مسیر توسعه شهر آنچه که مهم و اساسی به نظر می‌رسد تلاش مجموعه شهرداری با صداقت کامل و بر اساس منابع درآمدی است تا عموم شهروندان بتوانند در سایه این خدمات زندگی مناسب و شایسته‌ای را تجربه کنند.

لطف‌اللهیان افزود: خدمات شهرداری روزانه در برابر چشم مردم است به طوری که الان شهرداری اردبیل به ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان طرح‌ها و پروژه‌های توسعه‌ای و عمرانی را در حال اجرا دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: همه این خدمات با کسب منابع و درآمدهای مردمی انجام می‌شود و سعی و تلاشمان بر این است تا ارزش و اهمیت این منابع درآمدی را بدانیم و با بهترین طرح‌ها و برنامه‌ریزی‌ها فعالیت‌های روزانه را به پیش ببریم.

لطف‌اللهیان از نصب المان ناوشکن سبلان در شهرک سینای اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: به دنبال اصلاح و زیباسازی این میدان تلاش خواهیم کرد تا هفته دفاع مقدس المان ناوشکن سبلان را نصب و در این میدان راه‌اندازی کنیم.

وی اضافه کرد: در مسیرهای مختلف شهر به ویژه مسیر پیاده راه بسیج تا ارتش دیواره‌نگاره‌های متعددی اجرایی شده که همه آنها نمود و نشانه‌ای از ایثارگری‌ها و رشادت‌های فرزندان این مرز و بودم است و قطعا نصب این ناوشکن سبلان به همراه تندیس ناخدا صمدی می‌تواند نشانی از ایثارگری‌ها و فداکاری‌های فرزندان این خطه در نیروی دریایی باشد.

شهردار اردبیل بیان کرد: شهرداری برای موسسه خیریه امام رضا (ع) در صدور پروانه ساختمانی بخشودگی صد درصد را با مصوبه شورای شهر اعمال خواهد کرد تا این مجموعه بتواند خدماتی را به جامعه هدف خود که کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست هستند، ارائه کند.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/53935