• شناسه خبر : 5428
  • تاریخ انتشار : 03 اردیبهشت 1398 - 07:45

به گزارش شهرخوان، معاون راهداری اردبیل گفت: با توجه به بارش شدید برف در دو روز گذشته ۳۸۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان برف روبی…

برف

به گزارش شهرخوان، معاون راهداری اردبیل گفت: با توجه به بارش شدید برف در دو روز گذشته ۳۸۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان برف روبی شد.

علی صبحی در بازدید از محورهای مواصلاتی استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به تداوم بارش‌ها برف روبی عوامل و اکیپ‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل ادامه داشته و راهداران در راهدارخانه‌ها مستقر هستند.

به گفته وی تمامی ادارات راهداری در شهرستان‌ها نیز در وضعیت آماده‌باش بوده و بدین منظور ۸۰ اکیپ راهداری نیز در محورهای مواصلاتی مستقر شدند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از استقرار ۲۱۰ دستگاه ماشین آلات راهداری در گردنه‌های کوهستانی و محورهای مواصلاتی اردبیل خبر داد و اضافه کرد: در دو روز گذشته ۱۰۰ تن مخلوط شن و نمک مصرف شده و برای خدمت رسانی به همشهریان و مسافران خدمات رسانی در حال تداوم است.

برف روبی

 

صبحی متذکر شد: با وجود گذشت ۳۴ روز از فصل بهار اکیپ‌های زمستانی همچنان در محورها مستقر بوده و در تلاش برای انجام مناسب وظایف محوله هستند.

وی در ادامه به ضرورت توجه به هشدارها و نکات ایمنی در ترددها تاکید کرد و افزود: با ادامه یافتن شرایط جوی سرد و برفی در نواحی مختلف استان راهداران از تمامی ظرفیت خود برای خدمات رسانی بهره خواهند برد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up