• شناسه خبر : 54299
  • تاریخ انتشار : 27 تیر 1400 - 09:35

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی ” بهروز رحیم زاده ” را به عنوان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل منصوب کرد.

انتصاب

 

با حکم شریعتمداری؛ بهروز رحیم زاده  سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل منصوب شد.

در متن این حکم آمده است: نظر به مراتب شناخت، تعهد و تجربه ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان “سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل” منصوب می شوید.

در ادامه این حکم آمده است: ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راهبری سیاست های این وزارتخانه به ویژه سیاست‌های معطوف به تثبیت فرایند کسب و کار مولد، شناسایی و معرفی فرصت های اشتغال، توانمندسازی افراد از طریق مهارت آموزی و تعامل و همراهی سازنده با مراجع ذیربط دارای نقش ممتازی هستند.

شریعتمداری در ادامه این حکم تاکید کرده است : بنابراین ضرورت دارد ضمن فراهم سازی امکان مشارکت آحاد جامعه هدف استان در چارچوب ماموریت های خطیر وزارتخانه، اهتمام جدی نسبت به حفظ اشتغال موجود و امنیت شغلی کارگران صیانت از سرمایه‌های انسانی، تعادل در نظام جبران خدمت نیروی کار و حمایت از شرکت‌های تعاونی( با اولویت‌های تعاونی‌های دانش‌بنیان) از طریق همکاری موثر با مراجع استانی به عمل آورید.

در پایان آمده است: از خداوند متعال توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام وظایف محوله در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسئلت دارم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up