نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی پالایشگاه فرآوری غلات پایا زرین سبلان با برآورد اولیه سرمایه‌گذاری بیش از هزار میلیارد تومان 1200 فرصت شغلی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم فراهم می‌کند.

پالایشگاه نفت

علی نیکزاد صبح امروز در آیین آغاز عملیات اجرایی پالایشگاه فرآوری غلات پایا زرین سبلان اظهار داشت: عملیات اجرایی مجموعه پایا زرین سبلان، واحد تولیدی انواع فرآورده‌های گندم با ظرفیت تولید و فرآوری هزار تن انواع محصولات حاصل از گندم شامل گلوکز و فروکتوز و سایر فرآورده‌های مرتبط آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: این مجموعه با برآورد اولیه سرمایه‌گذاری بیش از یک هزار میلیارد تومان برای ۱۲۰۰ نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم فرصت اشتغال فراهم می‌کند.

نائب رئیس مجلس تصریح کرد: با بازدید به عمل آمده از ایستگاه راه‌آهن اردبیل بازدید و بررسی مسائل پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه تصمیماتی برای تسریع در تکمیل این پروژه و رفع مشکلات آن اتخاذ شد.

نیکزاد ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با پیگیری‌های به عمل آمده در راستای تحقق و رضایتبخشی اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی در استان گام برداشته و با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها به اهداف و شعار سال جامه عمل بپوشانیم که این موضوع به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/54373