مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: از زمان آغاز اجرای طرح رایگان دو گانه سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون، نزدیک به دو هزار و 300 خودرو در سطح منطقه دو گانه سوز شد.

سید حجت مدنی در این باره گفت: تاکنون سه هزار و ۴۵ دستگاه خودرو در سامانه gcr.niopdc.ir برای تبدیل به دو گانه سوز در سطح منطقه ثبت نام کرده اند که از این تعداد دو هزار و ۲۸۹ خودرو دو گانه سوز شدند و ۷۵۶ دستگاه خودروی دیگر نیز در صف تبدیل هستند.

مدنی فزود: مالکان خودروهای پلاک سفید(اینترنتی و آژانس ها) با پیمایش بیش از هزار کیلومتر که استعلام آنها از طریق وزارت کشور از اتحادیه های مربوط اخذ شده و در اختیار وزارت نفت قرار می گیرد، می توانند پس از دریافت پیامک شمول طرح، نسبت به تبدیل خودرو های خود به دو گانه سوز ثبت نام نمایند.

مدیر منطقه اردبیل تاکید کرد: با توجه به تداوم اجرای طرح یاد شده، ضروری است مالکان خودرو هر چه سریعتر در سامانه مذکور ثبت نام کنند تا بتوانند تا زمان تبدیل شدن به دو گانه سوز از سهمیه اعتباری برخوردار شوند، در غیر اینصورت از سهمیه اعتباری آنها کاسته شده و مانند خودروهای عادی از سهمیه سوخت برخوردار خواهند شد.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/54388