نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از تامین اعتبار ۴۱ میلیارد تومانی پروژه بزرگراه اردبیل_سرچم خبر داد.

 

صدیف بدری

 

صدیف بدری در حاشیه حضور معاونان وزیر راه و شهرسازی در اردبیل و بازدید از ساختمان ایستگاه راه آهن و بازدید از روند اجرایی پروژه‌ها اظهار داشت: از جمله نتایج این سفر، تخصیص ۴۱ میلیارد تومان اعتبار تا آخر مرداد ماه برای پروژه بزرگراهی اردبیل – سرچم و ۲۰ میلیارد تومان نیز برای عملیات روکش آسفالت جاده اردبیل – سرچم است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه با پیگیری استاندار و جدیت مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل، عملیات اجرایی این پروژه با سرعت مناسبی پیش می‌رود، افزود: اخیراً هم تلاش کردیم با مساعدت استاندار اردبیل و بانک صادرات رقم ۴۰۰ میلیارد تومان فاینانس ماده ۵۶ برای پروژه بزرگراهی اردبیل – سرچم اخذ کنیم که با تزریق این اعتبار افزایش سرعت اجرای پروژه را شاهد خواهیم بود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، سرعین و نمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه بزرگراه‌های استان اردبیل جزو اولویت های اجرایی استان اردبیل است، تصریح کرد:در ارتباط با تسویه مطالبات پیمانکاران این پروژه در سال ۹۹ بالغ بر ۱۱۵ میلیارد تومان پول پرداخت شده است.

بدری بیان کرد:هرچند زمان بهره برداری پروژه‌ها شاید دیر و یازود شود اما ما در مجلس تمام تلاش خود را انجام دادیم تا بخشی از اعتبارات را تامین کنیم، همچنین در سال‌های پیش رو نیز تلاش خواهیم کرد اهتمام ویژه و جدی برای اختصاص اعتبارات لازم برای پروژه بزرگ‌راه ‌های استان داشته باشیم.

وی افزود: جاده سرچم اصلی‌ترین راه ارتباطی استان اردبیل به مرکز کشور و همچنین اتصال مرکز استان به شهر‌های جنوبی استان است که با افزایش حجم ترافیک، توسعه و تبدیل این محور به بزرگراه چهارخطه ضرورت پیدا کرده است.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/54392