• شناسه خبر : 5505
  • تاریخ انتشار : 05 اردیبهشت 1398 - 12:20

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: براساس هدفگذاری‌های انجام شده مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در اردبیل با جدیت ادامه می‌یابد.

ساختمان سازیبه گزارش شهرخوان، موسی کنعان‌پور  در جلسه کمیسیون ماده پنج در اردبیل اظهار داشت: تمامی ساخت و سازها، باید پس از سپری کردن مراحل قانونی و بر مبنای اصول و ضوابط شهرسازی انجام گیرند تا شاهد ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرهای استان نباشیم.

وی از برخورد با هر گونه ساخت و ساز غیرمجاز در استان خبر داد و گفت: براساس هدفگذاری‌های انجام شده مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در اردبیل با جدیت ادامه می‌یابد تا شاهد چنین ساخت و سازهایی در استان نبوده و از مشکلات و مسائل بعدی ناشی از این امر جلوژیری کنیم.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل بیان کرد: شهرداری‌ها نیز در کنار سایر نهادهای مرتبط، وظیفه سنگینی در زمینه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز دارند و می‌توانند با اتکا به قوانین، و نظارت دقیق، در کاهش تخلفات ساختمانی نقش بسزایی ایفا کنند.

کنعان‌پور با اشاره به تهیه طرح تفصیلی شهر اردبیل افزود: طرح تفصیلی شهر اردبیل از خواسته‌های به‌حق شهروندان اردبیلی است که امیدواریم با مساعدت شهردار اردبیل و کارشناسان امر، تا پایان امسال تکمیل شود تا بتوانیم شاهد نتایج مثبت و موثر آن در اردبیل باشیم.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل با تاکید بر اجرای کیفی پروژه‌های عمرانی و ساخت و سازها در سطح استان تصریح کرد: توجه به این مهم باید در دستور کار بوده و عوامل نظارتی در این حوزه اقدامات لازم را انجام دهند تا شاهد اجرای کیفی ساخت و سازها در بخش‌های مختلف در استان باشیم.

انتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up