• شناسه خبر : 5508
  • تاریخ انتشار : 05 اردیبهشت 1398 - 12:24

قائم‌مقام معاونت ساخت و توسعه راه‌آهن گفت: با تلاش استاندار اردبیل، اعتبارات پروژه راه‌آهن اردبیل به‌موقع و حتی پیش از موعد تامین شده است.

به گزارش شهرخوان، قائم‌مقام معاونت ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌های وزارت راه و شهرسازی گفت: با توجه به تامین اعتبارات مورد نیاز مشکلی در زمینه نقدینگی اجرای پروژه راه‌آهن اردبیل نداریم و براساس پیشرفت فیزیکی پروژه تزریق اعتبارات انجام می‌شود.

عباس خطیبی در بازدید از پروژه راه‌آهن اردبیل به میانه اظهار داشت: با تلاش استاندار اردبیل، اعتبارات پروژه راه‌آهن اردبیل به‌موقع و حتی پیش از موعد تامین شده است. با توجه به تامین اعتبارات مورد نیاز مشکلاتی در خصوص نقدینگی اجرای این پروژه نداریم و بر‌اساس پیشرفت فیزیکی پروژه تزریق اعتبارات انجام می‌شود.

قائم‌مقام معاونت ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌های وزارت راه و شهرسازی افزود: پیمانکاران و مجریان هر یک از قطعات باید تمام تلاش خود را برای سرعت بخشیدن به کار به‌دلیل محدودیت فصل کاری در استان، عمل به تعهد خود و تکمیل قطعات در زمان‌بندی مشخص شده به‌کار گیرند.

خطیبی تصریح کرد: هرگونه تاخیر و تعلل در اجرای این پروژه نباید مشاهده شود و در این زمینه هیچ توجیهی قابل قبول نخواهد بود. بازدید از این پروژه را ماهانه انجام می‌دهم تا میزان پیشرفت پروژه مورد بررسی قرار گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up