• شناسه خبر : 5519
  • تاریخ انتشار : 05 اردیبهشت 1398 - 10:40

سه پروژه بهداشتی درمانی شهرستان مشگین‌شهر با اعتبار حدود سه میلیارد تومان همزمان با هفته سلامت افتتاح شد.

قدرت اخوان اکبری

به گزارش شهرخوان، سه پروژه بهداشتی درمانی با اعتبار نزدیک به سه میلیارد تومان با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی، امام جمعه، فرماندار، نماینده و تنی چند از مسئولین شهرستان مشگین‌شهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این مراسم با اشاره به افتتاحیه‌های انجام پذیرفته در حوزه درمان شهرستان مشگین‌شهر افزود: در پنجمین روز از هفته سلامت با تحقق اهداف و سیاست‌های بهداشتی با پوشش همگانی سلامت در جا جای استان، خوشبختانه امروز شاهد افتتاح و کلنگ‌زنی سه ۳ پروژه بهداشتی درمانی با حضور مسئولین شهرستان بودیم.
اخوان اکبری یادآور شد: پروژه‌های افتتاحی شامل مرکز جامع خدمات جامع سلامت روستایی قره قریه با ۵۰۰ متر مربع زیربنا و با جمعیت بیش از سه هزار و ۸۰۰ نفر تحت پوشش، همچنین پایگاه بهداشت شماره هشت شهری مسکن مهر این شهرستان با ۲۵۰ متر مربع زیربنا و جمعیت تحت پوشش ۱۱ هزار نفر افتتاح گردید و سه واحد پانسیون پزشک در زیر بنا ۵۵۰ مترمربع کلنگ‌زنی شد.

به گفته وی مجموعاً حدود سه میلیارد تومان اعتبار صرف این پروژه‌ها گردیده و در خدمت مردم بزرگوار این شهرستان قرار خواهد گرفت.
گفتنی است در ادامه سفر، ریاست دانشگاه و هیئت همراه از بخش الحاقی در حال احداث ۳۰ تختخوابی بیمارستان ولیعصر و مرکز جامع خدمات سلامت شماره پنج شهری خیر ساز با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی بازدید کرده و تسریع عملیات پیشرفت آن مورد تاکید قرار گرفت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up