• شناسه خبر : 55568
  • تاریخ انتشار : 25 مرداد 1400 - 06:25

فرماندار شهرستان نمین از آغاز عملیات اجرایی طرح جمع‌آوری شبکه فاضلاب نمین با تأمین ۳۰ میلیارد تومان اعتبار خبر داد.

فاضلاب

 

 

عاطف ناصری در مراسم آغازین اجرای طرح شبکه فاضلاب نمین اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های جدی اهالی نمین اجرای این طرح به شکل وسیع و گسترده در شهر نمین بوده تا از ورود فاضلاب‌های شهری به کانال‌ها و همچنین رودخانه‌ها جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: با تلاش و پیگیری نمایندگان استان در مجلس و تزریق اعتبار اولیه ۱۰ میلیارد تومانی، شبکه جمع‌آوری فاضلاب نمین آغاز شد تا در کوتاهترین زمان شاهد به نتیجه رسیدن این طرح باشیم.

فرماندار شهرستان نمین گفت:‌ در قالب این طرح ۶۵ کیلومتر لوله‌گذاری و همچنین حفاری به شکل اصولی انجام می‌شود تا با تلاش شرکت آب و فاضلاب، مهندسان و طراحان به شکل مناسب واحدهای مسکونی و تجاری به شبکه فاضلاب متصل شوند.

ناصری افزود:‌ قرار شده از طریق سازمان برنامه و بودجه اعتبار مورد نیاز برای اجرای این طرح که ۳۰ میلیارد تومان برآورد شده، به شکل کامل تأمین شود تا شهرستان نمین با اجرای شبکه فاضلاب به مجموع شهرهای دارای این شبکه اضافه شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: اجرای این طرح در مناطق مختلف شهر نمین به ارتقا سلامت زیستی شهروندان و حفظ محیط زیست کمک کرده و به نوعی بستر رضایت شهروندان را در بهره‌مندی از این شبکه فاضلاب و بهبود شرایط زیستی در این منطقه به وجود می‌آورد.

فرماندار نمین اضافه کرد: تلاشی جدی در دستور کار است تا در کنار اجرای شبکه فاضلاب نمین، طرح آبرسانی به عنبران و روستاهای اطراف نیز به اتمام رسیده و هر چه سریعتر شاهد بهره‌مندی شهروندان از مزایای این طرح باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up