• شناسه خبر : 55611
  • تاریخ انتشار : 26 مرداد 1400 - 06:18

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: ۳ هزار واحد مسکونی توسط این بنیاد برای محرومان و افراد بی‌بضاعت ساخته می‌شود.

 

مسکن

 

فرهاد سبحانی در نشستی با سرپرست فرمانداری خلخال گفت: قول احداث ۳ هزار واحد مسکن محرومان را داده بودیم که موفق به احداث ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن شدیم و تلاش می‌کنیم در اسرع وقت ساخت ۵۰۰ واحد باقیمانده نیز به اتمام برسد.

وی به همکاری بنیاد مسکن استان برای اجرای طرح‌های مشارکتی با شهرداری خلخال از جمله اجرای طرح پیاده‌راه سازی گسترده در معابر عمومی اشاره کرد و افزود: در تکمیل طرح‌های عمران شهری در دست اجرای شهر خلخال نیر با شهرداری همکاری خواهیم کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: تکمیل پروژه نیمه‌کاره پل ائلرباغی بر روی رودخانه هروچای، اجرای بلوار در مبداء ورودی شهر خلخال از سمت جاده فیروزآباد و هشجین و اجرای طرح کمربندی شهر در سمت منطقه گونی خلخال از جمله طرح‌های بزرگ عمران شهری شهرداری خلخال است که طی تفاهم‌نامه‌ای بنیاد مسکن نسبت به اجرا و تکمیل آن‌ها مشارکت و اقدام خواهد کرد.

سبحانی با قدردانی از همکاری سرپرست فرمانداری خلخال در گره‌گشایی مشکل پیش آمده در اجرای طرح ۸۰ واحدی مسکن اقدام ملی بیان کرد: عملیات اجرایی این پروژه بزودی در خلخال آغاز شده و مجموع واحد‌های مسکونی مسکن اقدام ملی این شهر به ۱۴۰ واحد افزایش خواهد یافت.

وی گفت: با توجه به واریز مبلغ اولیه ۴۰۰ میلیون ریالی از سوی متقاضیان واجد شرایط برخورداری از مسکن اقدام ملی ۸۰ واحدی شهر خلخال طولانی شدن زمان آغاز عملیات این پروژه موجب اعتراض متقاضیان شده بود.

مسعود یگانه، سرپرست فرمانداری خلخال نیز در این جلسه استفاده از ظرفیت کاری و فنی بنیاد مسکن استان اردبیل را فرصتی مغتنم برای اجرای طرح‌های عمران شهری شهرداری ذکر کرد.

ویافزود: تجربه موفق کسب شده از اجرای طرح‌های عمرانی قبلی شهرداری از سوی این نهاد انقلابی در خلخال مسئولان این شهرستان را به اجرای موفق سایر طرح‌های عمرانی توسط بنیادمسکن استان اردبیل امیدوار کرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up