• شناسه خبر : 5564
  • تاریخ انتشار : 07 اردیبهشت 1398 - 10:18

استاندار اردبیل از سفر رئیس جمهور در تابستان امسال به اردبیل خبر داد و گفت: در این سفر چندین پروژه عمرانی و طرح اقتصادی در این استان افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

روحانی

به گزارش شهرخوان، به نقل از استانداری اردبیل، اکبر بهنام‌جو در نشست با معاون اجرایی و پشتیبانی دفتر رئیس جمهور افزود: فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر، کامیون سازی مشگین شهر و طرح اقتصادی پایاب سد خدا آفرین از جمله طرح‌های شاخص قابل افتتاح در سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به استان خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنانش گزارشی از وضعیت پروژه‌های نیمه تمام و در دست اجرا و اولویت‌های توسعه اقتصادی استان در سال رونق تولید ارائه کرد و افزود: پروژه راه آهن اردبیل – پارس آباد، توسعه راه‌های ارتباطی استان و آب رسانی روستایی از مهم‌ترین درخواست‌ها و الزامات اولویت دار برای پیشرفت و آبادانی استان اردبیل به شمار می‌روند.

استاندار اردبیل در ادامه از تشکیل کمیته‌های عمرانی و اقتصادی جهت پیگیری پروژه‌های مربوط خبر داد و خواستار اختصاص اعتبارات و تسهیلات لازم برای حمایت از توسعه صنایع استان و اجرای طرح‌های تولیدی و اشتغال زایی در بخش‌های کشاورزی و گردشگری شد.

معاون اجرایی و پشتیبانی دفتر رئیس جمهور نیز در این دیدار از آمادگی استان اردبیل برای استقبال از سفر رئیس جمهور به استان قدردانی کرد و افزود: سفر دکتر روحانی در تابستان امسال انجام می‌گیرد.

علی اصغر احمدی افزود: در اولین فرصت برای بازدید میدانی از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی و بررسی نیازها و اولویت‌های استان به اردبیل سفر خواهیم کرد و گزارش آن متعاقباً به هیأت دولت و دفتر ریاست جمهوری ارائه خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up