• شناسه خبر : 56236
  • تاریخ انتشار : 07 شهریور 1400 - 09:41

فرمانده مرزبانی استان اردبیل از کشف ۱۴ کیلوگرم مواد مخدر هروئین توسط مرزبانان استان خبر داد.

 

مواد مخدر شیشه

 

سردار سید شاهین اسمعلی اظهار داشت:  با هوشیاری عوامل قضایی و انتظامی در راستای تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ و پیشگیری و مقابله با فعالیت‌های مجرمانه آنها ۱۴ کیلوگرم مواد مخدر هروئین کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه در این رابطه یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شد، افزود:  با تشدید بازرسی‌ها و اقدامات نظارتی تلاش و جدیت بر این است تا از فعالیت‌های سوداگران مرگ در سطح شهرستان جلوگیری کرده و عرصه را بر این افراد تنگ‌تر کنیم.

فرمانده مرزبانی استان اردبیل بیان کرد: متاسفانه فعالیت قاچاقچیان در استان سبب قشر جوان بسیاری در دام اعتیاد گرفتار شوند که  لازم است در این راستا با تلاش دستگاه قضایی، نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی از فعالیت اکیپ‌های خرید، فروش یا انتقال موادمخدر در هر نقطه از کشور جلوگیری شود.

اسمعلی تصریح کرد: تلاش برای جلوگیری از فعالیت قاچاقچیان باید توسط سیستم قضایی کشور و دستگاه نظامی و انتظامی استان‌ها تقویت شود تا بتوانیم علاوه بر تامین امنیت مرزها آسایش و آرامش عمومی را برای مردم کشور به ارمغان آوریم.

وی افزود:  از مردم استان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک به خرید یا فروش موادمخدر در سطح شهر و شهرستان‌ها مراتب را به دفتر دادستانی و یا نیروهای انتظامی و امنیتی استان خبر داده تا از این طریق سیستم قضایی وارد عمل شده و نتیجه دلخواه حاصل شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up