• شناسه خبر : 5635
  • تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1398 - 02:15

معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: از سوی وزارت راه وشهرسازی مبلغ ۳۹۳ میلیارد ریال اعتبار برای بازآفرینی شهری در شهرستان‌های استان اردبیل در سال ۹۸ ابلاغ شده است.

8 1

به گزارش شهرخوان، شهرام باباخانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: از سوی وزارت راه وشهرسازی مبلغ ۳۹۳ میلیارد ریال اعتبار برای بازآفرینی شهری در شهرستان‌های استان اردبیل در سال ۹۸ ابلاغ شده است که با تخصیص این اعتبارات شاهد اقدامات در این حوزه در شهرستان‌های هدف استان خواهیم بود.

وی افزود: با توجه به ابلاغ موافقت‌نامه‌ای که در خصوص بازآفرینی شهری استان اردبیل اواخر سال ۹۷ انجام شد مقرر شد در سه شهرستان اردبیل، پارس‌آباد و مشگین‌شهر بازآفرینی شهری پروژه‌ها در قالب ساختمان‌های روبنایی و بهسازی معابر و توانمندسازی انجام شود که برای این منظور در راستای اجرای این پروژه‌ها این اعتبار مسال اختصاص یافته است.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در کل اصل سیاست بازآفرینی شهری فراهم کردن شرایط برای بالا بردن سطح زندگی در محلاتی که قبلا مطالعه و تعریف شده‌اند تا با ایجاد ساختمان‌های زیربنایی و روبنایی بتوانیم سطح زندگی آنها را به متوسط شهری برسانیم.

باباخانی در مورد عملکرد حوزه سازمان ملی زمین و مسکن در اردبیل نیز بیان کرد: عمده درآمد این حوزه از فروش واحدهای مسکونی تجاری و سایر کاربری‌هایی که از اتمام پروژه‌های مشارکتی به دست آمده و مقرر شد برابر برنامه سال ۹۸ مبلغ ۴۷ میلیارد ریال فروش واحد را داشته باشیم.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: از برنامه‌های پیش بینی شده این معاونت تعریف ۱۱ پروژه مشارکتی است که به صورت آماده‌سازی و ساخت واحدهای مسکونی و تجاری و خدماتی در دستور کار این معاونت قرار داشته و مبلغ آورده اداره کل و آورده شریک در این پروژه‌ها بیشتر از دو هزار میلیارد ریال پیش‌بینی می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up