• شناسه خبر : 56403
  • تاریخ انتشار : 10 شهریور 1400 - 06:15

مردم استان اردبیل این روزها به خاطر سرعت لاک‌پشتی طرح واکسیناسیون نارضایتی‌های بسیاری دارند که با توجه به گستردگی شیوع کرونا در استان، عملکرد ضعیف و کم‌کاری مسئولان ر در این زمینه را به اثبات می‌رساند.

واکسن

این روزها مردم از سرعت کند واکسیناسیون نگرانند، وضعیتی که طبق اظهارات مسئولان استانی با روند بسیار مناسبی دارد، اما این در حالی است که هنوز بسیاری از مردم استان اردبیل با توجه به گستردگی و شیوع بالای کرونا چشم‌انتظار دریافت واکسن هستند.

طبق آمار به دست آمده، قراین و شواهد نشان می‌دهد که تعلل و تأخیر در اجرای طرح واکسیناسیون همچنان مشهود بوده و مسئولان امر باید در این راستا همکاری‌های بیشتری داشته باشند.

هم‌اکنون با توجه به ایجاب شرایط کنونی و قرارگیری در اوج پیک پنجم که باید روند واکسیناسیون سرعت بیشتری بگیرد، اما هنوز بر مدار حرکت لاک‌پشتی قرار داریم‌ و انتظار مردم از مسئولان حمایت بیشتر از جوانان و فعالان اقتصادی در استان است.

با توجه به اجرای آهسته و آرام این طرح در استان، انتظار می‌رود واکسن داخلی به تولید انبوه برسد تا مردم از این بابت مشکلی نداشته باشند و بتوانند در اسرع وقت واکسن خود را دریافت و فعالیت روزانه خود را ادامه دهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up