• شناسه خبر : 56652
  • تاریخ انتشار : 15 شهریور 1400 - 03:57

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: برنامه‌ریزی در راستای ارائه خدمات به نیازمندان با هدف رفع بخشی از نیازمندی خانواده‌ها ۵ هزار بسته معیشتی و تحصیلی برای برطرف سازی نیازمندی خانواده‌‌ها ارائه می‌شود.

بسته معیشتی

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی ستوده پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از توزیع بسته‌های معیشتی و تحصیلی به نیازمندان در اردبیل اظهار داشت: برنامه‌ریزی در راستای ارائه خدمات به نیازمندان با هدف رفع بخشی از نیازمندی خانواده‌ها جزو اولویت‌های اساسی بوده و در همین راستا ۵ هزار بسته معیشتی و تحصیلی برای برطرف سازی نیازمندی خانواده‌ها ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: خیران و واقفان بسته‌های معیشتی و تحصیلی را تدارک دیده و به همین منظور برای یاری رساندن به نیازمندان واقعی با هدف تأمین معاش زندگی آنان سعی شده تا با تهیه بسته‌های غذایی و بهداشتی و تحصیلی مشکلات این قشر برطرف شده و دغدغه‌های جدی آنان کنار گذاشته شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: در ایام ماه محرم نیز در امامزاده‌ها و بقاع متبرکه بیش از ۳۰۰ هزار پرس غذای گرم توسعه شده که به همین منظور اجرای طرح مواسات و کمک مومنانه نقش بسیار مهم و اساسی در امور خیر و کمک به نیازمندان دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up