• شناسه خبر : 56932
  • تاریخ انتشار : 20 شهریور 1400 - 06:18

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: در آستانه اربعین حسینی؛ دومین همایش بین المللی اربعین حسینی در اردبیل برگزار می‌شود.

اربعین

 

حجت الا سلام حسنی در جلسه هماهنگی دومین همایش ملی اربعین و اولین همایش بین المللی اربعین در دانشگاه محقق اردبیل اظهار داشت: همایش ملی و بین‌المللی اربعین، در چهارم مهرماه یک روز مانده به اربعین حسینی برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش با عنوان اعتلای نهضت حسینی، تحقق تمدن نوین اسلامی به‌صورت حضوری و مجازی با حضور مسئولان و اساتید دانشگاه و حوزه در سالن شهید خودسیانی دانشگاه محقق اردبیلی اجرا خواهد شد.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل بیان کرد: برنامه‌های بزرگی برای این روز تدارک دیده شده است و فرقی که با سال گذشته دارد اینست که همایش بین المللی با حضور نخبگان علمی کشوری و خارج کشور در دانشگاه محقق برگزار می‌شود.

حسنی تصریح کرد: امسال فراخوان در ۴ زبان عربی، انگلیسی، اردو و فارسی بود که از اساتید گرانقدر هم کشوری و هم خارج از کشوری بهره‌مند خواهیم شد.

وی افزود: انشالله مردم استان و مردم همه ایران اسلامی، عاشقان سید الشهدا بخاطر ویروس امکان رفتن به حرم سیدالشهدا را ندارند، امسال از پیرامون برنامه معنوی بهره مند خواهند شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up